ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві міліціонери давали одне одному хабарі за здачу звітів

У ДАІшників взагалі існувала "такса" за місце
Depo.Миколаїв
9 березня 2016 11:54
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві міліціонери давали одне одному хабарі за здачу звітів
У Миколаєві міліціонери давали одне одному хабарі за здачу звітів

У Миколаєві атестаційна комісія продовжує фіксувати злочини колишніх міліціонерів. Виявилось, що міліціонери давали одне одному хабарі за здачу звітів, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала член атестаційної комісії Ольга Худецька, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Міліціонери в Миколаєві настільки сурові, що беруть хабарі одне з одного за здачу звітів. В найм'якшій версії це звучить як "хочеш, щоб до звіту не придирались, то даєш. Ну це не заставляють, це так тіко, якщо хочеш, щоб прийняли нормально". Це в начальника дільничих так", - повідомляє Худецька.

В ДАІ все було значно серйозніше: "А от в ДАІшників все було серйозніше - строга такса з кожного співробітника. Заносить начальник, разом зі звітом. Такси типу 300-500 грн зі співробітника. Ну а шо, пішов ДАІшник з дороги, став начальником, де гроші брати, в самом дєлє? Зі своіх же дерти. Даішник даішнику даішник, одним словом. Це ми зараз тільки про здачу звітів говорим, нагадую. Навіть не за "касу" в загальноприйнятому значенні", - додає член атестаційної комісії.

У Миколаєві міліціонери давали одне одному хабарі за здачу звітів - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв