У Миколаєві мати підняла на вуха поліцію через зникнення 14-річної доньки

Виявилося, що дівчина була у свого хлопця, а її телефон перебував поза зоною досяжності
Depo.Миколаїв
10 листопада 2016 16:58
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві мати підняла на вуха поліцію через зникнення 14-річної доньки
У Миколаєві мати підняла на вуха поліцію через зникнення 14-річної доньки

Впродовж декількох годин правоохоронці розшукали зниклу 14-річну дівчину. Її повернули додому, протиправних дій відносно дівчини скоєно не було. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі поліції.

Так, 9 листопада до поліції звернулася 43-річна мешканка Заводського району із заявою про те, що вранці 8 листопада пішла з дому та назад не повернулася її 14-річна донька. Мобільний телефон дівчини був поза зоною досяжності.

Отримавши повідомлення про зникнення неповнолітньої, оперативники кримінальної поліції спільно з працівниками ювенальної превенції Заводського відділу поліції негайно розпочали пошуки. Перш за все, перевірили громадські місця, де б могла знаходитись юна втікачка, та встановлено коло її знайомих.

Вже за декілька годин пошуків правоохоронці встановили місцеперебування та привезли "мандрівниц" додому. З'ясувалося, що весь час дівчина перебувала вдома у товаришів разом зі своїм 17-річним хлопцем.

Жодних протиправний дій відносно дівчини скоєно не було. Правоохоронці роз'яснили підлітку причини, через які не потрібно допускати подібні вчинки в майбутньому.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв