ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві мати-алкоголічка знущалась над малими дітьми

Шестирічний хлопчий бев вимушений готувати їжу для десятимісячної сестри
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві мати-алкоголічка знущалась над малими дітьми
У Миколаєві мати-алкоголічка знущалась над малими дітьми

Нещодавно до служби у справах дітей адміністрації Ленінського району надійшла інформація про сім’ю, яка проживає на території Інгульського району, в якій мати ухиляється від виконання батьківських обов’язків стосовно двох дітей, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі адміністрації Інгульського району.

Спеціалісти служби терміново відвідали сім’ю за місцем проживання. На час відвідування в помешканні перебували лише діти. Умови проживання для дітей незадовільні. Десятимісячна дівчинка брудна, бліда, неохайна. Зі слів старшого братика, якому виповнилося тільки 6 років, він годував сестричку самостійно звареною кашею на воді. Хлопчик повідомив, що мати постійно його ображає, вони із сестрою часто голодні, мати не приділяє їм належної уваги: нерегулярно готує їжу, не пере одяг, не прибирає в будинку, а також часто вживає алкогольні напої, систематично залишає їх вдома самих, іде у власних справах з подругами.

Спеціалісти служби викликали швидку медичну допомогу та поліцію. Під час проведення медпрацівниками медичного огляду десятимісячної дівчинки, додому повернулася мати. Жінка поводила себе дуже агресивно, вживала нецензурну лексику, погрожувала працівникам служби та лікарям.

За рекомендаціями медпрацівників дівчинку з матір’ю було госпіталізовано до Миколаївської дитячої інфекційної лікарні, старшу дитину влаштовано до комунального закладу "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей".

Подальша доля дітей буде вирішуватися комісією з питань захисту прав дитини міськвиконкому.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв