У Миколаєві маршрутник тицяв "факи" пасажирам та "загрожував" подзвонити Сєнкевичу

Один з пасажирів під час небезпечного маневру водія вдарився, але кермувальник почав грубіянити у відповідь на зауваження
Depo.Миколаїв
28 жовтня 2016 15:23
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві маршрутник тицяв "факи" пасажирам та "загрожував" подзвонити Сєнкевичу
У Миколаєві маршрутник тицяв "факи" пасажирам та "загрожував" подзвонити Сєнкевичу

"Шумахер" на №34 маршрутці необережно кермував громадським транспортом, через що пасажир вдарився. Водій залишився незадоволеним, що йому зробили зауваження і хочуть на нього поскаржитися та почав тицяти "факи". Відповідне відео виклав у Youtube користувач LEX STORM, повідомляє Depo.Миколаїв.

В описі відео повідомляється, що пасажир сів у 34 маршрутку, одразу сплатив за проїзд та прямував до вільного місця. "Але в цей момент водій різко "стартанув" і тут же дуже різко загальмував. Фізику не обдуриш, і мене різко віднесло по "салону", я вдарився спиною об металевий поручень біля вхідних дверей. Ніяких об'єктивних причин для таких дій не було, спереду горів червоний сигнал світлофора", - розповідає пасажир.

Він зробив зауваження водієві, навіщо так гальмувати. Той почав "невиразно" говорити, що потрібно краще стояти на ногах. "Я попросив ясно повторити, що він хотів сказати мені, але у відповідь почув, що за вікном гарна погода! На це я відповів, що в салоні не дрова і треба їхати акуратно! Після цього водій "вибухнув", почав мене ображати, кидати гроші і виганяти з маршрутки", - додає пасажир.

Він хотів дізнатися, як звати водія та на якому підприємстві він працює. Проте кермувальник продовжив грубіянити: "Водій обізвав мене молокососом і відмовився представлятися. Я вирішив не залишати маршрутку і зняти даного водія на відео, побачивши це він почав показувати середній палець, ніж продовжив своє по суті хуліганську поведінку", - зазначив пасажир. 

Зокрема водій, коли зрозумів, що на нього хочуть поскажитися, пригадав мера: "До Сєнкевича прямо (скаржитися - ред.). Я йому позвоню", - сказав водія (збережено мову автора).

Раніше повідомлялося, що миколаївський маршрутник викинув чоловіка на асфальт. Інший водій маршрутки побив 16-річного підлітка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв