ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві маршрутки не можуть під'їхати до зупинки через завали брудного снігу

Під прицілом активістів опинилася зупинка "Центральний ринок"
Depo.Миколаїв
10 лютого 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві маршрутки не можуть під
У Миколаєві маршрутки не можуть під'їхати до зупинки через завали брудного снігу

Через засніжені зупинки у Миколаєві все ще не може підібратися громадський транспорт. Більше двох третіх кварталу на "Центральному ринку" не прибрано. Тому маршрутки не можуть нормально висаджувати людей по всій довжині зупинки. Про це у Фейсбуці написав активіст Денис Барашковський, повідомляє Depo.Миколаїв.

Він зазначає, що на зупинці "Центральний ринок" розчищено 15 метрів перед входом до супермаркету. Але більша частина кварталу залишається засніженою. Тому маршрутки висаджують людей фактично посеред дороги. "Через це постійні пробки і висадка-посадка пасажирів на першій - другій лінії руху. Вважаю це не нормальним", - пише Барашковський.

Наразі на зупинці чергують активісти разом із патрульними, які наводять лад у русі транспорту. Проте міські служби та керівництво ринку, за словами представника громадскього формування Сергія Мельниченка, не працюють ефективно. 

У Миколаєві маршрутки не можуть під'їхати до зупинки через завали снігу

Нагадаємо, що у понеділок після "прочухана" активістів Заводська адміністрація спромоглася нарешті розчистити зупинку "Стадіон "Юність" та навіть встановити дорожній знак і огородження.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв