У Миколаєві маршрутка пом'яла боки тролейбусу прямо на зупинці

В суді вину маршрутки довели: водій не слідкував за дорожньою обстановкою та не контролював рух тролейбусу
Depo.Миколаїв
25 жовтня 2016 18:26
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві маршрутка пом
У Миколаєві маршрутка пом'яла боки тролейбусу прямо на зупинці

У суді доведена невинуватість водія тролейбуса, яка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду ще влітку, 24 серпня. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі Центрального суду Миколаєва.

З'ясувалося, що того дня на зупинці громадського транспорту "Ательє" по проспекту Героїв України у Миколаєві сталася ДТП за участі тролейбуса "Skoda" та маршрутки "Мерседес-Бенц". Тролейбус виїжджав із зупинки громадського транспорту, а мікроавтобус почав здійснювати заїзд до неї попереду тролейбуса, внаслідок чого сталося зіткнення. 

За даним фактом у відношенні до водія тролейбуса складено адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП. Справу розглянули в Центральному суді Миколаєва.

В засіданні, під головуванням судді Івана Дірка, водій тролейбуса пояснила, що після посадки пасажирів зачинила двері, увімкнула "поворотник" та подивилась у ліве дзеркало. Помітила, що у лівій смузі попутного напрямку на відстані 10-12 метрів від неї рухається маршрутне таксі № 13. Впевнившись у безпеці свого маневру, та почала рух.

Проїхавши 2-3 метра вона побачила, що маршрутка раптово перейшла на іншу смугу та почала заїжджати на зупинку попереду неї. Вона  натиснула на гальма, після чого відбулось зіткнення. Слова водія тролейбуса підтвердили і пасажири та дані огляду фотознімків з місця пригод.

В свою чергу водій таксі запевнив, що саме тролейбус почав заїзд на зупинку попереду нього, тому він не встиг загальмувати і уникнути зіткнення.

Заслухавши пояснення та дослідивши надані матеріали суд постановив: закрити провадження у справі про вчинення водієм тролейбуса адміністративного правопорушення за відсутністю складу правопорушення.

Раніше повідомлялось, що у центрі Миколаєва тролейбус в'їхав в маршрутку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв