У Миколаєві лише одній фірмі дали дозвіл на розміщення реклами

Ще три рекламники отримали відмову
Depo.Миколаїв
24 червня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві лише одній фірмі дали дозвіл на розміщення реклами
У Миколаєві лише одній фірмі дали дозвіл на розміщення реклами

Миколаївський виконком дозволив встановити зовнішню рекламу на один рік лише одному підприємству. Про це йшлося під час сьогоднішнього засідання виконкому, , повідомляє Depo.Миколаїв.

Дозвіл на розміщення ухвалили для ТОВ "ЛЮКСИ С", яке збирається встановити двосторонню рекламу розміром 1.5 х 2.250 м за адресою: пр. Героїв Сталінграда, 17. Підприємця зобов'язують отримати дозвіл на розміщення реклами, укласти угоду про надання місця та найбільш цікаве – після встановлення надати фото місця розташування, щоб перевірити відповідність виданим дозволам. Крім того, рекламник має провести благоустрій території та підключити конструкцію до електромережі, а по закінченню строку дії дозволу – демонтувати в триденний термін.

Іншим підприємцям відмовили у дозволах на розміщення реклами. Так, Юрію Лагутіну не дали добро на встановлення сіті-лайтів за адресами: пр. Центральний, 86; пр. Центральний, 88 – вул. Мала Морська; пр. Центральний, 2 – вул. Бузника. Підставою стали недостовірні відомості у документах: невідповідність назви розповсюджувача реклами в бланках поданих дозволів назві, зазначеній у схемі розміщення зовнішньої реклами. До того ж у рекламника відсутнє узгодження ГУ НП в Миколаївській області.

Також відмовили ТОВ "Металург Півдня", яке хотіло встановити білборд на пр. Богоявленському, 321. У документах виявили недостовірні відомості. Як з'ясувалося, рекламу вже встановлено, і вона не відповідає на містобудівним вимогам. Не отримав дозвіл і підприємець Ігор Науменко. Він хотів встановити білборди на вул. Космонавтів, 81-А та вул. Космонавтів, 77. У цього підприємця реклама також вже встановлена. Крім того, відстань від інших рекламних конструкцій менша 100 м.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв