ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві кошти на автобус для дітей-інвалідів будуть просити у японського фонду

У міському бюджетів на закупівлю такого автобусу не вистачає грошей, тому планують залучати грантові кошти
Depo.Миколаїв
29 березня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві кошти на автобус для дітей-інвалідів будуть просити у японського фонду
У Миколаєві кошти на автобус для дітей-інвалідів будуть просити у японського фонду

Миколаївська міськрада спільно з Агенцією розвитку міста готує заявку на залучення грантових коштів для покупки автобуса Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Про це членам депутатської "промислово-транспортної" комісії вчора, 28 березня, розповів позаштатний радник мера Василь Гошовський, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Гошовського, цей автобус вкрай необхідний Центру. За день він може обслуговувати до 30 дітей, але "Газель" розрахована на 11 місць, тому всіх доставити не виходить. Батьки також привозять дітей самотужки. Великий автобус бюджет міста не може собі дозволити купити. Тому вирішили звернутися до фонду Посольства Японії. 

"Їм потрібен нормальний автобус, а ви знаєте скільки він зараз коштує, грубо кажучи 40 тисяч доларів, це новий пасажирський де можна інвалідне крісло завезти. У бюджеті грошей немає, а такі фонди пропонують гроші", - розповів радник мера.

Також він зазначив, що готується ще й друга заявка на отримання коштів для відновлення Центру реабілітації нарко- та алкозалежних.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві замість Центру реабілітації інвалідів одеське підприємство хоче побудувати заправку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв