ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників

З 12 членів конкурсного комітету на інспекцію не прибув жоден, активістам довелось самотужки перевіряти маршрутки
Depo.Миколаїв
18 травня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників
У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників

Вже 24 травня у Миколаєві мають провести конкурс перевізників на основних міських маршрутах, але, як завжди, він проводиться "для галочки". Про це свідчать висновки громадськості, яка вирішила проінспектувати перевізників разом з конкурсним комітетом, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників - фото 1

На своїй сторінці у Фейсбуці Денис Барашковський повідомив, що на перевірку бази та технічного стану автомобілів, що працюють на одному з маршрутів, ніхто з 12 членів конкурсного комітету не з'явився: "Конкурсний комітет перевіряє маршрути, бази, технічний стан і будь-які питання, пов'язані з перевезеннями пасажирів. Уявляєте скільки повинно бути питань у 12 членів конкурсного комітету? І я, тільки, уявляю..., так як, нікого не було з 12-ти чоловік. НІКОГО". 

У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників - фото 2

Замість перевіряльників на базу прибув голова транспортного управління В'ячеслав Кащенюк і три представники громадськості. Активісти зацікавилися матеріально-технічною базою, документами, кількістю аварій за участю маршруток фірм-перевізників "ТФТ", "Авто-Віола" і "Гуриг-сервіс". 

У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників - фото 3

"Здивувало два моменти: 1. Машини фірм-перевізників не закріплені за кожним маршрутом, а представлені оптом. Типу, за два роки багато чого змінилося і складно разібратися. Крім того, що це спірне питання, так це ще суперечить умовам конкурсу, де сказано зовсім інше. Машини не закріплені за певним маршрутом- одна зі складових транспортного бардаку і розвитку корупції. Так як є чіткі правила гри, будемо вимагати їх виконання.
2. Ну, і що Ви думаєте про GPS? НІЧОГО. Немає машин з GPS і немає бачення або бажання розвиватися. Ніхто нічого не думає, тому що звикли не інвестувати в свій бізнес, а роздавати хабарі контролюючим органам і робити те, що хочеться", - повідомляє активіст.

У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників - фото 4

Громадськість шокувала така ситуацію: "Тепер навіть не знаю, кого більше влаштовує бардак в транспорті? Чиновників системи або перевізників?". 

У Миколаєві конкурсний комітет "проігнорив" інспекцію фірм-перевізників - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв