ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві комунальники вирішать, як облаштувати з'їзди з тротуарів

Інвалідам та молодии матусям з дитячими візками поки вибратися на тротуар майже неможливо
Depo.Миколаїв
16 квітня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві комунальники вирішать, як облаштувати з
У Миколаєві комунальники вирішать, як облаштувати з'їзди з тротуарів

Петиція про облаштування з'їздів з тротуарів на перехрестях набрала 1000 голосів, тому її почали розглядати на профільній комісії - з ЖКГ. Депутати її підтримали. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Постійна депутатська комісія з питань ЖКГ, комунальної власності та благоустрою міста розглянула електронну петицію щодо влаштування з'їздів з тротуарів на перехрестях. Це значно полегшило б життя людям з обмеженими фізичними можливостями, які пересуваються на інвалідних візках, а також молодим мамам.

Ініціатором цієї петиції стала позаштатний радник міського голови з вирішення питань людей з інвалідністю Ольга Віноградова. На засіданні комісії вона розповіла про ще одну свою ініціативу. Вона хоче звернутися до миколаївських підприємців, щоб ті допомогли зробити такі з'їзди з тротуарів.

Депутатська комісія підтримала електронну петицію і вирішила направити її на розгляд в департамент житлово-комунального господарства, щоб фахівці підготували свої пропозиції. Також народні обранці порадили О. Віноградовій передати міському голові озвучені депутатам пропозиції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв