ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві каток через дітей намагається "вибити" у влади знижку на оренду

Учасники мітингу "прикривалися" дітьми і намагалися зіграти на емоціях перед керівництвом міста
Depo.Миколаїв
30 квітня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві каток через дітей намагається "вибити" у влади знижку на оренду
У Миколаєві каток через дітей намагається "вибити" у влади знижку на оренду

Нещодавно єдиний в Миколаєві льодовий каток "Гольфстрім" припинив свою діяльність у зв'язку з фінансовими труднощами. Батьки вихованців катка вийшли на акцію протесту і висунули свої вимоги керівництву міста, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

На мітинг прийшли близько 50 осіб разом зі своїми дітьми, які займалися в "Гольфстрімі". Примітно, що весь час від імені батьків приїхав говорити нардеп від партії Ляшка Денис Силантьєв. Вислухати думку громадськості приїхали міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич і його заступники Євген Шевченко і Валентин Гайдаржи.

"Ляшковець" Силантьєв вимагав, щоб міська влада вплинула на зниження ціни орендної плати за землю, а також надала пільги на комунальні послуги для льодового катка.

Сенкевич, виступаючи перед учасниками мітингу, сказав, що питання потрібно розглядати в дипломатичному напрямі, а не грати на емоціях. Він пообіцяв, що питанням збереження льодового катка займеться земельна комісія, а також депутати міськради на найближчій сесії.

Відзначимо, що учасники мітингу "прикривалися" дітьми і намагалися зіграти на емоціях перед керівництвом міста, вручаючи меру дитячі малюнки і змушуючи розповідати дітей завчені прохання до мера.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв