У Миколаєві інваліди АТО вимагають, щоб Барна склав депутатський мандат

Депутат-"рішала" намагався всіма правдами та неправдами довести, що він не має складати мандат
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві інваліди АТО вимагають, щоб Барна склав депутатський мандат
У Миколаєві інваліди АТО вимагають, щоб Барна склав депутатський мандат

Представники Асоціації інвалідів АТО, зустрілися з депутатом Федором Барною, який засвітився на звутуванні кримінальному авторитету "Мультику", і пред'явили офіційне звернення з вимогою скласти повноваження депутата обради, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Ілля Шполянський, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві інваліди АТО вимагають, щоб Барна склав депутатський мандат  - фото 1

"Барна довго нам пояснював, чому він не буде, не хоче і не може цього зробити.
Виглядало це просто як чіпляння за владу або як варіант виконання вказівок його ляльководів. Наша вимога незмінно, БАРНА ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ СКЛАСТИ ДЕПУТАТСЬКИЙ МАНДАТ, і ми буде домагатися це будь-якими законними методами в першу чергу розголосом його дій, вивченням його бізнесу і політичної історії. Окремому розгляду підлягає його так звана волонтерська діяльність. До участі в роботі обласної ради він більше допущений не буде", - заявили ветерани АТО. 

У Миколаєві інваліди АТО вимагають, щоб Барна склав депутатський мандат  - фото 2

Депутат намагався перевонати військових, що постійно допомагає АТО. Вони пообіцяли врахувати цей факт, але вимоги залишили без зімн. 

Нагажаємо, що Федір Барна розповів, що навіть не подавав відповідну заяву про вихід з фракції, текст якого він опублікував ще 10 червня на своїй сторінці в Фейсбуці. складати депутатський мандат Барна взягалі відмовився

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв