У Миколаєві хочуть штрафувати за підгодовування безпритульних тварин

На виручені від штрафів гроші трарин мають намір стерелізувати
Depo.Миколаїв
11 травня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві хочуть штрафувати за підгодовування безпритульних тварин
У Миколаєві хочуть штрафувати за підгодовування безпритульних тварин

Після того, як у Миколаєві зграя бродячих собак покусала жінку, яка після нападу залишилась без руки, городяни вирішили перейти до більш радикальних дій. Місцеві мешканці хочуть штрафувати людей, які пвдгодовують безпритульних тварин. Відповідну петицію городяни зареєстрували на офіційному сайті міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Штрафувати за підгодовування безпритульних тварин в місті, а на виручені гроші стерилізувати їх: саме такий вихід з ситуації бачать активісти.

"Пропоную серйозно штрафувати за підгодовування безпритульних тварин в місті, а на виручені гроші стерилізувати їх. Подібне рішення допоможе поступово скоротити популяцію безпритульних собак і кішок в місті. За українською статистикою, в середньому, щорічно бездомні собаки кусають одного з 470 людей. Тобто в Миколаєві таких випадків більше 1000 щорічно! Хто хоче допомогти тварині, завжди має можливість взяти його до себе додому", - йде мова у петиції.

Нагадаємо, що долю собак, які "порвали" жінку, вирішуватиме спецкомісія.

В Корабельному відділі поліції повідомили, що це вже третій серйозний випадок нападу бездомних собак на людей біля військової частини, але в Центрі захисту тварин про це не знають. Слід додати, що на думку очільника департаменту ЖКГ Андрія Палька, тварин хтось спеціально "натаскує" на агресію.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв