ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві хочуть розробити "сконцентровану" схему тимчасових споруд

У мерії подумують переносити МАФи у певні "центри" в різних районах
Depo.Миколаїв
23 лютого 2016 12:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві хочуть розробити "сконцентровану" схему тимчасових споруд
У Миколаєві хочуть розробити "сконцентровану" схему тимчасових споруд

На скільки продовжувати оренду для тимчасових споруд у Миколаєві - "містобудівна" комісія міськради обговорювала декілька варіантів. Зрештою депутати вирішили рекомендувати строк "до п'яти років", але в той же час акцентували, що потрібно розробляти схему розташування МАФів, адже їх в місті більш ніж багато, і розташовані вони не завджи законно. Про це йшлося вчора, 22 лютого, під час засідання комісії, передає Depo.Миколаїв.

Депутат від БПП Сергій Танасов запропонував продовжувати строк оренди тимчасовим спорудам до п'яти років. Опоблоківець Анатолій Дюмін заперечив, що по кожному випадку питання потрібно розглядати окремо. При цьому він звинуватив управління містобудування в тому, що у Миколаєві з їхнього дозволу з'явилася 1000 павільйонів. За такі слова заступник начальника управління Олександр Нефедов пообіцяв депутату зустрітися в суді.

Танасов також додав, що люде також потрібно запитувати про розмущення споруд. Для цього можна проводити громадські слухання. Тетяна Суслова ("Самопоміч") погодилася з цим, але стало відомо, що за цим питанням слухання не проводяться і їхні результати можна буде оскаржити. Депутат також акцентувала, що потрібно розробляти схему розміщення тимчасових споруд і не плутати їх з МАФами (мала архітектурна форма - ред.) Вона анонсувала, що зараз віце-мер Олександр Олефір розробляє таку схему.

Це пітдвердив і Олександр Нефедов, але за його словами, схему розроблятиме інший віце-мер - Юрій Степанець. "Він разом зі своїми структурними підрозділами вивчає можливість групового розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності десь у певних місцях. Тобто ту розрізнену ситуацію, яка у нас у місті, де це можливо, об'єднати на певних ділянках. Сконцентрувати у районах - в одному місці, в декількх місцях - розміщення тимчасових споруд для підприємців, в яких оформлені документи, і тим самим розвантажити перехрестя, магістральні вулиці".

Разом з тим, Нефедов визнав, що схема, яку створювали декілька років тому, не працює. Зрештою, депутати вирішили рекомендувати продовження тимчасовим спорудам оренди до п'яти років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв