У Миколаєві хочуть продовжити заборону в'їзду фур до міста

Рішення виконкому дає поліції повноваження не пропускати перевантажені зерновози до міста
Depo.Миколаїв
27 липня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві хочуть продовжити заборону в
У Миколаєві хочуть продовжити заборону в'їзду фур до міста

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич має намір продовжити заборону в'їзду вантажівок на територію міста за температурним режимом. Про це він розповів в ефірі програми "Добрий вечір", повідомляє Depo.Миколаїв.

Міський голова акцентує, що фури вбивають свіжовідремонтовані дороги, на які витратили багато грошей: "Мені боляче бачити, коли вкладаємо гроші, 30 мільйонів цього року закладено на ремонт доріг, ми ремонтуємо дороги за новими технологіями, за новою якістю, допускаємо технаглад, суспільний контроль, і по цьому свіжеукладеному асфальту їздитимуть перевантажені фури в спеку", - сказав мер.

Постанова Кабміну про заборону проїзду транспортом вагою більше 24 т при температурі понад 28о С фактично не діяла. Пусті та старі зерновози важать близько 20 тонн. Тому навантажені зерном фури апріорі не можуть важити менше 24 т. Проте коли поліція попереджала про заборону проїзду до міста водіїв, вони по-хамськи відповідали "що в тебе є кишенькові ваги?" та продовжували рух.

Мер називає рішення про закриття в'їзду фурам, яке діяло з 15 до 22 липня, тестовим. "Ми зберемо ще виконком і продовжимо це ще на більший строк", - сказав мер.

З таким рішення поліція має повноваження вдень не пускати фури до міста. Мер зазначає, що після ухвалення рішення зернотрейдери обвинувачували його в тому, що він руйнує аграрний бізнес. За словами Сєнкевича, бізнес також має відповідально ставитися до інших: "Чому одні сплачують податки, і вони використовуються на дороги, а інші платять теж, але ці дороги вбивають", - сказав міський голова.

Він також додав, що для вантажівок виділили окремий кремий в'їзд до міста з Баштанського напрямку через Турбінну, Кузнецьку (Скороходова). Портовикам запропонували не давати місту гроші, а самостійно відремонтувати Новозаводську. Але вони не погоджуються. Місту ж поки не вистачає грошей побудувати цю дорогу.

Мер також визнає, що по місту, незважаючи на заборону проїзду, проїжджають фури. Це він пояснює тим, що в поліції фізично не вистачає людей, щоб зловити всіх порушників.

Крім того, поки питання "відстійника" на Баштанському шосе не вирішується. Депутати провалили голосування за розроблення проекту будівництва

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв