У Миколаєві горе-підприємці ледь не спровокували екологічну катастрофу

Підприємці реконструювали під нафтовий термінал маслозавод
Depo.Миколаїв
8 липня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві горе-підприємці ледь не спровокували екологічну катастрофу
У Миколаєві горе-підприємці ледь не спровокували екологічну катастрофу

Співробітники Служби України України попередили у Миколаєві введення в експлуатацію припортового терміналу для переробки та зберігання нафтопродуктів, який не відповідав вимогам безпеки, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі СБУ.

Місцеві підприємці реконструювали під нафтовий термінал маслозавод, що розташований поблизу густонаселеного житлового масиву. Але його потужностей було недостатньо, тому бізнесмени розраховували використовувати потужності прилеглого причалу Миколаївського річкового порту, непридатного для транспортування нафтопродуктів.

У Миколаєві горе-підприємці ледь не спровокували екологічну катастрофу - фото 1

Співробітники спецслужби встановили, що комерсанти підробили у декларації внесені дані про готовність об’єкту. Зловмисники, зокрема, сфальсифікували відомості про забезпечення вибухової безпеки, пожежної безпеки та охорони навколишнього природного середовища, передбачених проектною документацією. За висновками експертів, введення терміналу в експлуатацію могло призвести до екологічної катастрофи у басейні річки Південний Буг.

У Миколаєві горе-підприємці ледь не спровокували екологічну катастрофу - фото 2

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

СБ України також ініціювала перевірку безпеки терміналу фахівцями Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної екологічної інспекції та Держпраці щодо дотримання вимог, передбачених проектною документацією.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв