ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві горе-підприємці борються за свої "будки"

На сайті міськради вже є дві протилежні петиції з цього приводу
Depo.Миколаїв
24 лютого 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві горе-підприємці борються за свої "будки"
У Миколаєві горе-підприємці борються за свої "будки"

Кіоски "Подзвони", яких у Миколаєві повно майже на кожному клаптику землі, викликають гарчі дискусії їх прибічників і супротивників. На сайті міськради зареєстрували дві петиції - одну "за" демонтаж абсолютно усіх таких будок, а іншу - навпаки - за збереження. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

"Протестну" петицію проти "Подзвони" зареєстрували 17 лютого. Вона за тиждень набрала майже 1000 підписів на підтримку, а саме 929. Автор петиції Михайло Степнов пропонує взагалі їх заборонити: "Пропоную створити та розглянути законопроект, що зробить неможливим встановлення цих будок в принципі, а ті, що вже розміщені - зробить незаконними. За те, що люди вже практично не користуються мобільними послугами з цих будок, свідчить те, що вони вже торгують будь-чим, від косметики до годинників. Тож населенню вони непотрібні!".

Автор також апелює до підприємців, які нібито захищають працівників: "А слухати казки власників про те, що знищивщи будки ми позбавимо людей роботи - не треба. В місті насправді є купа робочих місць із не меншою зарплатою. Тож закликаю демонтувати всі до єдиної будки "Позвонітє" та інші МАФи, що за своєю площею менші за 2.25 кв. метри".

У Миколаєві горе-підприємці борються за свої "будки"

Майже за тиждень, 23 лютого, прокинулися захисники "Подзвони". Вони створили петицію та наводять власні аргументи. За їхніми словами, більша частина міста користується послугами зв'язку саме в цих кіосках: "В умовах фактичного військового стану та глибокої економічної кризи, скорочення державних видатків на соціальний захист населення, намагання ліквідувати незаборонений законом вид підприємницької діяльності є антидержавним актом! З місцевого бюджету виділяють чимало коштів на демонтажі МАФ-ів, а ці кошти можна було б використати для вирішення більш важливих питань нашого міста!".

На думку захисників будок, вони заважають не пересічним городянам, а олігархам, які забудовують територію великими павільйонами, а також власникам терміналів, що їх встановлюють незаконно: "Закликаю не демонтувати кіоски “Позвони”, пропоную розглянути законопроект про те, щоб зробити законними ці кіоски, щоб: 1.вони наповнювали міський бюджет; 2.зберегти вже існуючі, реальні робочі місця; 3. не позбавляти громадян зручності користування мобільними послугами!!!", - пише автор Ірина Скалецька.

Зазначимо, що "захисна" петиція набрала 169 підписів.

У Миколаєві горе-підприємці борються за свої "будки"

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв