ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві фури планують відправити в об'їзд через Новозаводську

На сьогодні вантажівки їдуть по всьому місту, розбиваючи дороги
Depo.Миколаїв
31 березня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві фури планують відправити в об
У Миколаєві фури планують відправити в об'їзд через Новозаводську

У Миколаївській міськраді намітили план об'їзної дороги для великовантажного транспорту. Крім того, мають намір готувати перспективну програму з поетапним будівництвом об'їзної дороги, щоб розвантажити мости. Про це стало відомо під час "транспортної" комісії, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутати вже заговорили, що об'їзна дорога має стати історичною програмою для нового скликання. Нашекраївець Сергій Карцев також підкреслив, що потрібно встановлювати і вагові комплекси: "У місто через Варварівський міст повинні заходити машини не більше 20 тонн, в першу чергу "Нібулон". Все, що понад 20 тонн пускається в об'їзд міста, виходити на Баштанську і цим шляхом потрапляюти в порт. Основне, щоб "перекрити" "Нібулон", необхідно знизити його тоннажність, а якщо хочеш великий транспорт запускати, запускай по об'їзній", - вважає Карцев.

Віце-мер Юрій Степанець продемонстрував членам транспортної комісії схему організації руху великовантажного транспорту в об'їзд основних міських магістралей. Крім того, він розповів, що в поточному році запланований ремонт вулиць Турбінної та Новозаводської, а також встановлення світлофорів. Він зазначив, що фінансово погодилися допомогти і стивідорні компанії Миколаєва.

Перш за все, за словами Степанця, міська влада має намір залишити в'їзд для великовантажного транспорту з боку Баштанського напрямку, а далі транспорт буде їхати по вулицях Новозаводській, Турбінній, Космонавтів, Залізничній та Кузнецькій (Скороходова). "Ми приберемо транспорт з міста... На сьогоднішній день ця схема передбачає проїзд через Шірокобальский міст, іншого шляху немає. А в подальшому необхідно зробити там розв'язку, щоб розвантажити міст", - додав віце-мер.

Члени комісії запропонували провести спільне засідання на яке запросити депутатів міськради, голову ОДА та фахівців, щоб спільно розробити перспективний план реалізації проекту будівництва об'їзної дороги.

Зазначимо, що на також буде існувати обмеження влітку: коли температура повітря буде більше 28 градусів, вантажівки не впускатимуть до міста взагалі. Також обмежуватимуть рух вантажівок у час пік. За дотриманням нововведених правил слідкуватиме патрульна поліція та представники територіального управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області. 

Слід додати, що питання об'їзної дороги більш ніж актуальне. Але потрібно і відремонтувати дорогу, по якій планують направляти вантажівки. Поки миколаївці демонструють фото напрямку "Новозаводська-Турбінна", по якому важко проїхати, не потрапивши у яму. Такі фото виклав у Фейсбуці Олександр Лазицький. 

У Миколаєві фури планують відправити в об'їзд через Новозаводську

У Миколаєві фури планують відправити в об'їзд через Новозаводську

У Миколаєві фури планують відправити в об'їзд через Новозаводську

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв