У Миколаєві енергетики самостійно ліквідували наслідки вибуху на підстанції

На щастя, на користувачів декілька гучних вибухів, що супроводжувались язиками полум'я висотою в три поверхи, не сказалися
Depo.Миколаїв
30 червня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві енергетики самостійно ліквідували наслідки вибуху на підстанції
У Миколаєві енергетики самостійно ліквідували наслідки вибуху на підстанції

Вчора, 29 червня, близько 21:00 у Інгульському (Ленінському) районі Миколаєва в районі городяни повідомили про вибухи на підстанції "Миколаївобленерго" ПС 150/35/6 кВ "Нова", а саме: ТП-1402, 149, ринок "Колос", ТП-717,1057, ПЛ-6 кВ. Підстанція обслуговує користувачів від проспекту Миру до вулиці Набережна, повідомляє Depo.Миколаїв.

На щастя, на користувачів декілька гучних вибухів, що супроводжувались язиками полум'я висотою в три поверхи, не сказалися. Вже протягом півгодини постачання електири поновилося. 

Вже через декілька хвилин на місці аварії були рятувальника. Як повідомили Depo.Миколаїв в прес-службі ДСНС, на місце були направлені машини декількох чергових караулів, але їх допомога була вже не потрібна. Загоряння на площі в 5 кв метрів було ліквідовано до їх приїзду працівниками підстанції. 

Вже сьогодні вранці на підстанції велись активні ремонтні роботи. На територію підстанції нікого не пускають, так як це зона підвищеної небезпеки. Керівництво, що було присутнє на місці, відмовилось коментували інцидент журналісту. 

Дізнатись подробиці інциденту в прес-службі "Миколаївобленерго" не вдалось, міські телефони організації не відповідають. На разі жодних перебоїв в постачанні електирики в районі немає. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв