"Миколаївелектротрансу" закуплять евакуатор для демонтажу "будок"

За п'ять місяців у місті прибрали 58 незаконних МАФів
Depo.Миколаїв
24 травня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
"Миколаївелектротрансу" закуплять евакуатор для демонтажу "будок"
"Миколаївелектротрансу" закуплять евакуатор для демонтажу "будок"

Вчора, 23 травня, на засіданні депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології було дуже людно. Причиною такої уваги до діяльності депутатів став розгляд питання про демонтаж міськими службами незаконних споруд. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Розповів про виконану роботу віце-мер Юрій Степанець. На засідання депутатської комісії також прийшли прихильники і противники демонтажу тимчасових споруд, між якими час від часу розгорялася словесна перепалка. 

За словами Степанця, у 2016 році провели сім виїзних засідань комісії з питань упорядкування та розміщення об'єктів торгівлі та сфери послуг і обстежили 132 об'єкти. Комісія ухвалила рішення про демонтаж 108 тимчасових пересувних об'єктів: за п'ять місяців демонтували 58 об'єктів, інші pнаходяться в роботі.

"Чому було демонтовано менше ніж заплановано? Були складнощі у зимові місяці - не завжди можна було техніку задіяти. Плюс були складнощі з підрядниками, які виконують демонтаж. На сьогодні розглядається питання про укладення договору між районними адміністраціями та електротрансом, у якого не буде таких проблем і який буде проводити демонтаж об'єктів", - сказав віце-мер.

Він додав, що міський голова дозволив електротрансу закупити евакуатор з маніпулятором. Районним адміністраціям необхідно додаткові гроші: адміністрація Центрального району попросила на демонтаж ще 100 тисяч гривень, адміністрація Корабельного району - ще 20 тисяч гривень.

Нагадаємо, вчора під мерію виходиди на пікет противники будкограду. У мерії пообіцяли демонтували 100% незаконних споруд.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв