У Миколаєві є дуже велика проблема з водіями маршруток, - поліція

Водії маршруток, бажаючи обігнати конкурентів, часто порушують Правила дорожнього руху
Depo.Миколаїв
3 серпня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві є дуже велика проблема з водіями маршруток, - поліція
У Миколаєві є дуже велика проблема з водіями маршруток, - поліція

Водії маршруток у Миколаєві є одними з головних порушників Правил дорожнього руху. Про це розповів начальник відділу нагляду за станом доріг та автомобільно-технічної інспекції Управління превентивної діяльності Нацполіції в Миколаївській області Руслан Мерзлих в ефірі програми "Гаряча лінія", повідомляє Depo.Миколаїв.

Правоохоронець не називає, яка кількість ДТП сталася через водіїв маршруток. Проте констатує за власним досвідом, що на них припадає 30-40% порушень ПДР. Ігнорують правила маршрутники, зокрема через велику конкуренцію.

"Їх (маршруток - ред.) велика кількість. Дуже часто порушують правила проїзду перехресть, зупинок і стоянок, правила перевезення пасажирів. В них велика конкуренція, і вони зупиняються у невстановлених місцях, при цьому вони заважають руху пішоходів", - зазначає Мерзлих.

Через порушення Правил дорожнього руху маршрутниками трапляються ДТП. Мерзлих також зазначає, що в області такої проблеми з водіями маршуток немає, адже там невелика конкуренція, навідміну від Миколаєва. "Дійсно, у місті є дуже велика проблема з водіями маршрутних транспортних засобів", - зазначає правоохоронець.

У патрульній поліції також визнавали, що миколаївські маршрутники ганяють на "червоний" частіше за інших водіїв.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв