У Миколаєві два ОСББ не можуть поділити тариф на тепло

Будинок, на балансі якого перебуває котельня, дере три шкури в сусідів за опалення
Depo.Миколаїв
5 жовтня 2016 09:14
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві два ОСББ не можуть поділити тариф на тепло
У Миколаєві два ОСББ не можуть поділити тариф на тепло

У Миколаєві два ОСББ конфліктують через тарифи на опалення. Один з будинків, на балансі якого перебуває загальна котельня, встановив підвищену платню для сусіднього. Про це стало відомо на засіданні комісїі міськради з питань ЖКГ, повідомляє Depo.Миколаїв.

Як зазанчив "опоблоківець" Олександр Гусєв, справа стосується ОСББ за адресами Херсонське Шосе, 26 і 28. Співвланисники будинку 28 встановили тариф для №26 вище, ніж у самих. Хоч обидва будинки утворрють єдину конструкцію.

"Їм чомусь дали різні номери. Спочатку побудували 28-й будинок, потім зробили прибудову до нього і дали йому номер 26. У підсумку проблема така: на балансі ОСББ будинку 28 дахова котельня, яка забезпечує теплом обидва будинки", - зазначив депутат.

Більш того, у сусідів мешканці будинку вимагабть 100% передплати за тепло. "Залишилося до опалювального сезону 11 днів, а договір ці ОСББ не можуть підписати. Ситуація катастрофічна ", - додав Гусєв.

Голова комісії Олександр Рєпін зазначив, що Департамент ЖКГ не несе ніякої відповідальності за цей конфлікт, але може дати правову оцінку подіям і допомогти сусідам домовиться. У підсумку депутати вирішили направити вивчити це питання комунальникам.

Раніше повідомлялося, що мерія відзвітувала про 100% готовність до опалювального сезону.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв