У Миколаєві довелося рятувати двох парубків, що хотіли перепливти Південний Буг

Хлопці в один бік змогли дібратися, а назад їм стало "страшнувато"
Depo.Миколаїв
2 липня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві довелося рятувати двох парубків, що хотіли перепливти Південний Буг
У Миколаєві довелося рятувати двох парубків, що хотіли перепливти Південний Буг

1 липня о 19:00 за екстреним номером "101" надійшло повідомлення від городянина, який відпочивав на березі річки Південний Буг у мкр. Варварівка, що двоє хлопців знаходяться у воді, в районі форватера, та просять про допомогу. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДСНС.

На виклик виїхав черговий караул аварійно-рятувального загону спеціального призначення, чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та співробітники 5 взводу Державного воєнізованого гірничорятувального загону. По прибуттю на місце рятувальники спустили на воду надувний човен "Фортуна-360", дістались до хлопців, підняли їх на плавзасіб, доставили на берег. Стан здоров'я "плавців" був задовільним.

Як з'ясувалось, юнаки 1998 та 1997 року народження разом із друзями відпочивали біля води у мкр. Матвіївка. Хлопці вирішили перепливти річку туди і назад. У цьому місці ширина Південного Бугу сягає приблизно 2 кілометри. В один бік, у напрямку Варварівки, їм це вдалось. На шляху назад, в районі форватера, хлопців підібрали рятувальники. Зі слів "плавців" шлях назад був більш легкий, але якось "страшнувато". Разом із тим вже стали хвилюватись і друзі, які чекали своїх товаришів на березі.

Це вже не перший подібний випадок у м. Миколаєві. Співробітникам аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, 24 червня, вже доводилось рятувати жінку в районі мкр. Намив, яка запливла далеко від берега.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв