ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві для ремонту доріг, які ведуть до терміналів, потрібно 47 млн грн

У міськбюджеті коштів немає, тому влада розраховує на співфінансування зі стивідорами
Depo.Миколаїв
7 квітня 2016 09:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві для ремонту доріг, які ведуть до терміналів, потрібно 47 млн грн
У Миколаєві для ремонту доріг, які ведуть до терміналів, потрібно 47 млн грн

У Миколаєві розробили маршрут оптимізації руху великовантажного транспорту по місту. Відповідний проект рішення розглянуть на найближчому засіданні виконкому міської ради. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Віце-мер Юрій Степанець поінформував, що депутати планово-бюджетної комісії підтримали рішення про те, що з міської ради будуть виділені кошти на проектні роботи, придбання світлофорів. Що ж стосується ремонту дороги, яка веде до терміналів, то він буде здійснюватися тільки в рамках співфінансування з стивідорними компаніями. За попередніми підрахунками це близько 47 млн грн - таких коштів немає в міському бюджеті.

Під час зустрічі обговорили і питання контролю пересування вантажівок дорогами міста. Начальник патрульної поліції Миколаєва Максим Ахрамєєв акцентував увагу, що обмежуючі знаки повинні бути встановлені по всьому ходу руху транспорту, щоб не було можливості порушувати траєкторію.

Начальник Укртрансбезпеки в Миколаївській області Леонід Костенко запропонував створити спільну мобільну групу, до якої б увійшли представники Національної поліції, управління транспорту, громадські активісти. За його словами, рейд показав, що багато великовантажних автомобілів хаотично накопичується на території міста.

Юрій Степанець сказав, що пропозиції буде враховано і розроблено відповідне розпорядження. Розглянули й питання можливого встановлення вагових комплексів. Начальник обласного управління інфраструктури Едуард Волошинович зазначив, що в рамках оптимізації це другий етап, і попросив Укртрансбезпеку внести свої конкретні пропозиції з цього питання.

Раніше повідомлялося, що фури планують відправити в об'їзд через Новозаводську.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв