У Миколаєві для оздоровлення дітей-інвалідів необхідно близько 100 тисяч гривень

Всього цього року підтримати здоров'я відправлять 1600 дітей-пільговиків
Depo.Миколаїв
12 травня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві для оздоровлення дітей-інвалідів необхідно близько 100 тисяч гривень
У Миколаєві для оздоровлення дітей-інвалідів необхідно близько 100 тисяч гривень

1600 дітей пільгових категорій заплановано оздоровити цього літа. Особливу увагу буде приділено дітям учасників АТО і дітям з сімей переселенців. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Під час апаратної наради в департаменті праці та соціального захисту населення міської ради віце-мер Євген Шевченко повідомив, що питання потрібно відпрацювати з адміністраціями районів. Раніше було десять пільгових категорій дітей. У минулому році додали ще дві - діти учасників АТО і переселенці. "Зробіть упор на цих категоріях, з огляду на те, що ми збільшили кількість запланованих путівок на оздоровлення. Якщо в минулому році оздоровили близько 600 чоловік, в цьому році - 1600", - сказав Шевченко. 

За словами директора департаменту Сергія Бондаренка категорія дітей-інвалідів охоплена недостатньо. Шевченко запропонував використовувати можливості відділення реабілітації міської дитячої поліклініки №3 по вул. Спортивній, 29. "Ми можемо організувати п'ять заїздів по 20 осіб. Там діти отримають п'ятиразове харчування, необхідні медичні послуги, будуть проводитися ігрові заходи", - зазначив віце-мер.

З досвіду минулого року на це необхідно виділити приблизно 100 тисяч гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв