ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві Держекоінспекція заявила, що АМПУ намалагалась приховати забруднення Бузького лиману

Екологи виявили у лимані залишки нафтопродуктів
Depo.Миколаїв
15 лютого 2016 16:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві Держекоінспекція заявила, що АМПУ намалагалась приховати забруднення Бузького лиману
У Миколаєві Держекоінспекція заявила, що АМПУ намалагалась приховати забруднення Бузького лиману

Керівництво Адміністрації морських портів України без законних підстав не допускає інспекторів екологічної інспекції на територію порту, про це в коментарях  Depo.Миколаїв повідомили представники Держекоінспекції. 

Згідно з нформацією екологів, в минулу суботу, 13 лютого, в акваторії Миколаївського морського порту співробітники виявили сліди нафтопродуктів на поверхні води, та пускати екологів на свою територію відмовилися. Морпорт послався на якісь  внутрішні документи і незрозумілі "навчання", які нібито проводилися на їх території.

"Таким чином, відреагувати належним чином на повідомлення, що надійшло і виконати щоденний кризовий моніторинг водного середовища Бузького лиману в минулу суботу екологічна інспекція не змогла", - повідомляють в Держекоінспекції. 

Нагадаємо, що раніше екологи запідозрили, що морпорт зливає воду з нафтою прямо в Бузький лиман.

Сьогодні екологів все-таки допустили на територію порту. За результатами обстеження акваторії, інспекторами було зафіксовано сліди забруднення водного середовища Бузького лиману.

"З досвіду, характер виявлених забруднень можна вважати як залишкові явища (залишки) забруднення. Керівництву Миколаївського порту екологічною інспекцією пред'явлені вимоги щодо невідкладного проведення прибирання підконтрольної акваторії", - додають в службі. 

Держекоінспекція  припускає, що морпорт в черговий раз не допускає екологів в акваторію, щоб приховати факти забруднення Бузького лиману: "Дії керівництва порту по недопуску державних екологічних інспекторів на територію порту в вихідні дні були направлені на те, щоб вкотре приховати факти наявності на водній поверхні Бузького лиману забруднень".

Відмітимо, що в Миколаївському морпорту на разі спеціального обладнання для прибирання розливів нафти немає, тому вони систематично приховують забруднення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв