У Миколаєві депутати внесли зміни до до бюджету на 2016 рік

Відповідно до нового планування, на виконання доручень виборців депутатам заклали 232, 3 млн грн
Depo.Миколаїв
11 серпня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутати внесли зміни до до бюджету на 2016 рік
У Миколаєві депутати внесли зміни до до бюджету на 2016 рік

Сьогодні, 11 серпня, у Миколаєві відбувається чергова сесія міськради. Одним з головних питань сесії було затвердження змін до бюджету на 2016 рік. Доповідачем по даному питанню виступила директор департамету фінансів Валентина Бондаренко, передає Depo.Миколаїв.

Бондаренко повідомила, що за підсумками першого півріччя місто перевиконало дохідну частину бюджету, яка нині складає 118%. В фінансах це близько 120 млн грн прибутку. 

За словами директора департаменту фінансів це стало можливо завдяки виконанню та перевиконанню таких дохідних статей бюджету як податки фізичних осіб, плата за землю, єдиний податок,акцизний податок, що нині залежить від курсу євро. Депутатам було запропоновано збільшити дохідну частину бюджету на 98,22 млн грн, зокрема обсяг загальний бюджет збільшити майже на 100 млн грн, а спеціальний зменьшити на 1 млн грн. 

Примітно, що згідно нового планування на виконання доручень виборців депутатам заклали 232, 3 млн грн. Також 2,59 млн грн місто виділить на  побудову школи фехтування. В бюджеті закладено ще 1,3 млн грн на діяльність "Агенції розвитку Миколаєва", де за уставом працює всього 3 особи.  Ще 56 млн грн  буде направлено на капремонт доріг. 

В ході обговорення запропонованого проекту рішення Євген Римарь від БПП запропонував перерахувати бюджетні асегнування на теплові лічильники, з установкою яких у "Миколаївтеплоенерго" є проблеми.Ігор Копійка пояснив колезі, що в бюджеті буде перераховано 10 млн грн на теплові лічильники з інших статей витрат. В той же час мер міста заявив, що місто не має виконувати фінансові забов'язання іншої установи, хоча мешканці міста мають отримати свої лічильники.  Олег Солтис від "Опоблоку" наполіг на виділенні грошей на ремонт каналізації по вул. Сивашської Девізії, що потягне 4,6 млн грн. Відповідне звернення він направив мерові. 

У своєму виступі мер Миколаєва Олександр Сєнкевич заявив, що через затягування процесу прийняття змін до бюджету було втрачено можливість реалізації деяких проектів, деякі через терміни, а деякі через погодні умови. 

"Я, як міський голова, не планую використовувати кошти (до кінця року, - ред) аби тільки їх використати", - заявив Сєнкевич. Мер планує зберігати кошти для їх більш ефективного використання вже наступного року. 

Після обговорення деталей розподілу фінансів на потреби міста, депутати перейшли до голосування: "за" - 43, "проти" - 0, "утрималось" - 0, не голосувало - 0.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв