ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві депутати вимагатимуть від уряду повернення субвенцій на ПТУ

Місцева влада звинувачує нардепів у тому, що вони позбавили громаду більше 90 млн гривень
Depo.Миколаїв
27 січня 2016 17:46
ФОТО: depo.ua

З нового року Уряд України поклав на місцеві бюджети фінансування ПТУ, а це понад 90 млн гривень. Депутати миколаївської міськради з цим не згодні. Тим не менш, вони мають намір надати фінансування ПТУ до кінця навчального року. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Найближчим часом депутати вимагатимуть від Верховної Ради повернення забезпечення ПТУ з держсубвенцій. Відповідна заява буда озвучена на комісії з питань законності, антикорупційної політики та місцевого самоврядування.

Заступник начальника міського управління освіти Світлана Макарова розповіла, що на ПТУ потрібно виділити 91,32 млн гривень. Ці гроші потрібні на виплату зарплат, комунальні послуги, стипендії та харчування дітей-сиріт. Голова комісії "опоблоківец" Олександр Малікін почав цікавитися, як голосували миколаївські нардепи у Верховній Раді за такі зміни в закон, що тягар фінансування переклали на місцеві бюджети. А 90 млн - не зайві для міста і їх знайдуть, куди подіти.

Оскільки ПТУ викликали багато питань, депутати вирішили фінансувати їх тільки до кінця цього навчального року. А на сьогоднішній комісії запропонували зробити звернення до Верховної Ради та Кабміну, щоб негайно повернути субвенції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв