ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві депутати почубились, вирішуючи долю рекреаційних зон

Питання вирішили перенести на наступне засідання сесії
Depo.Миколаїв
9 лютого 2016 12:43
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутати почубились, вирішуючи долю рекреаційних зон
У Миколаєві депутати почубились, вирішуючи долю рекреаційних зон

Перелік об'єктів зеленого господарства, віднесених до територій рекреаційного призначення в Миколаєві викликав у депутатів міської ради розбіжності, про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат "оппоблоківець" Олег Солтис зазначив, що дане питання не був повною мірою розглянуто на комісіях, тому запропонував розділити і голосувати тільки за ті деякі об'єкти: "Зараз якимось методом виноситься 5 питань. Хотілося б подивитися технічну документацію по всіх об'єктах, якщо нема, то чому вони тоді виносяться? У мене закрадається сумнів, що під цими цифрами або зменшується або збільшуються якісь потреби".

У свою чергу депутат від БПП Олена Кисельова підкреслила, що йдеться не про площі території, а просто про поповнення рекреаційних зон: "Ми вносимо зміни в перелік рекреації або зеленого насадження. Ми доповнюємо наше рішення, все інше схеми, теми і проекти ми будемо дивитися вже потім".

Щодо об'єкта на Садовій вона зазначила, що питання досить спірне, але щоб поставити точку прокуратура рішенням суду зносила цей об'єкт за бюджетні гроші.
"Якщо ми будемо одним рішенням зносити, а потім довго розтягувати, то ми ніколи не збережемо зелену зону в центрі", - додала вона.

Щоб не розвивати дискусію серед депутатів, мер Олександр Сєнкевич доручив профільній комісії переглянути дане рішення і винести його на наступне пленарне засідання сесії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв