У Миколаєві депутати хочуть внести зміни до бюджету та скликають сесію облради

Скликання сьомої позачергової сесії ініціювала фракція "Опозиційного блоку". На даний час вже є 26 підписів депутатів
Depo.Миколаїв
9 вересня 2016 16:08
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутати хочуть внести зміни до бюджету та скликають сесію облради
У Миколаєві депутати хочуть внести зміни до бюджету та скликають сесію облради

Позачергове засідання сесії Миколаївської облради може відбутися 16 вересня, на ньому розглянуть внесення змін до бюджету області. Про це стало відомо сьогодні, 9 вересня, на засіданні постійної депутатської комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на НікВесті.

 Зазначимо, що скликання сьомої позачергової сесії ініціювала фракція "Опозиційного блоку". На даний час вже є 26 підписів депутатів.

Серед питань, які пропонуються до розгляду: звіт тимчасово виконуючого обов'язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В'ячеслава Боня; начальник управління з питань майна комунальної власності області Ольги Відіної; звіт начальниці Миколаївського обласного управління охорони здоров'я Маргарити Капусти по ситуації із заборгованістю перед КП "Фармація", а також про стан виконання протокольних доручень.

Додамо, що сьогодні бюджетна комісія облради вирішила не погоджувати проект рішення про внесення змін до бюджету. Депутати зійшлися на думці, що пропозиції по бюджету повинні розглянути також інші депутатські комісії, а вже після - "бюджетна".

Крім того, член комісії Тетяна Демченко внесла пропозицію винести проект рішення про зміни до бюджету на позачергову сесію. Депутати одноголосно підтримали пропозицію.

Вже для затвердження змін бюджетна комісія готова зібратися 15 вересня, за день до сесії.

Сьогодні також стало відомо, що депутат Миколаївської облради Олег Мудрак від фракції "Відродження" півтора місяці тому написав заяву про складання депутатських повноважень у зв'язку з еміграцією до Канади.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв