ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві депутати-"опоблоківці" встали "дибки" проти розгляду міських програм

Депутати відмовилися розглядати міські програми управління з питань культури та охорони культурної спадщини та управління освіти
Depo.Миколаїв
10 березня 2016 19:08
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 10 березня, депутати постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста "опоблоківці" Ігор Копійка і Олег Солтис відмовилися розглядати міські програми управління з питань культури та охорони культурної спадщини та управління освіти, аргументуючи своє рішення тим, що немає нової структури виконавчої влади і незрозуміло, хто саме буде виконувати заходи програм, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Нагадаємо, ця умова виникла вперше. Так, програма, присвячена охороні культурної спадщини, вже пройшла розгляд в депутатських комісіях - гуманітарній (яка є профільною) і планово-бюджетній.

"Про які програми може йти мова, якщо немає структури", - сказав Олег Солтис. "Може, міський голова запропонує структуру, в якій і управління не буде або воно буде під іншою назвою".

Ірина Бондаренко, начальник відділу охорони культурної спадщини, пояснила, що міська громада в будь-якому випадку повинна зберігати культурну спадщину - такі закони.

Але "опоблоківець" Копійка стверджував, що рішення може бути прийнято тільки до відома, адже немає виконавців.

"Якщо ви бачите в цьому певну систему, щоб до 31 березня загальмувати все, просаботувати сесію, то скажіть це відкритим текстом. Значить, ми гальмуємо весь бюджетний процес. І крім ям, сміття і всього іншого, давайте ще покладемо охорону культурної спадщини", - говорив голова комісії Олександр Рєпін.

Нагадаємо, раніше депутати вирішили до прийняття нових міських програм не фінансувати галузі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв