У Миколаєві депутат позбувається нерухомості на 20 млн, щоб переїхати до Канади

Депутат не заперечує того, що є власником багатомільйонної нерухомості та зазначає, що вона є в декларації його сім'ї
Depo.Миколаїв
21 червня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутат позбувається нерухомості на 20 млн, щоб переїхати до Канади
У Миколаєві депутат позбувається нерухомості на 20 млн, щоб переїхати до Канади

У Миколаєві голова фракції партії "Відродження" в обласній раді Олег Мудрак продає торговий майданчик майже за 20 млн грн. Відповідне оголошення про продаж нерухомості він розмістив на одному з відомих сайтів, повідомляє Depo.Миколаїв.

На своїй сторіці у Фейсбуці миколаївський політтехнолог Федір Левченко повідомив, що зазначені на сайті контакти дійсно співпадають з даними депутата облради: "Виставлені на продаж два об'єкти, де вказано продавцем особу, яка називає себе Олег Мудрак (в облраді є депутат, голова фракції "Відродження" Олег Мудрак)... Отже, 27.05.16 р виставлений на продаж третій поверх ТЦ "П'ятий океан": 2500 квадратів за 18,7 млн грн. В цей же день виставлена на продаж: "Прекрасна земельна ділянка в серці Корабельного району м.Миколаєва біля річки (яхт-клуб)... Ціна за ділянку в 10 соток 673 317 грн". 

У Миколаєві депутат позбувається нерухомості за 20 млн, щоб переїхати до Канади - фото 1

Сам депутат не заперечує того, що є власником багатомільйонної нерухомості та зазначає, що вона є в декларації його сім'ї. Причиною продажу Мудрак називає переїзд на постійне місце проживання до Канади. 

У Миколаєві депутат позбувається нерухомості за 20 млн, щоб переїхати до Канади - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв