ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві депутат міськради "втекла" з соціальної комісії в земельну

Своє рішення Світлана Таранова обгрунтувала неможливістю поєднувати одразу дві комісії
Depo.Миколаїв
12 квітня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутат міськради "втекла" з соціальної комісії в земельну
У Миколаєві депутат міськради "втекла" з соціальної комісії в земельну

Сьогодні, 12 квітня, у ході сесії міської ради, депутат від фракції "Самопоміч" Світлана Таранова попросила розглянути питання про її переведення з комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту до комісії з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології. Відповідна заява була подана раніше, повідомляє  Depo.Миколаїв.

"Я більше себе бачу у роботі земельної комісії", - обґрунтувала своє рішення Світлана Володимирівна, - "Я буду працювати в групі, яка розподіляє землі "атошникам", буду заступником Сергія Танасова (керівника групи). Складно буде поєднувати дві комісії".

Сергій Танасов це підтвердив, відзначивши, що Світлана Таранова протягом останніх двох місяців активно брала участь у роботі групи та буде більш корисною на цьому місці.

Питання внесли до порядку денного і проголосували більшістю голосів "за", враховуючи пропозицію Сергія Ісакова перевести на місце Світлани Таранової до комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тетяна Суслова, член фракції "Самопоміч".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв