У Миколаєві депутат міськради очолив підпілля сепаратистів

Депутат від "Опоблоку" підтримує "русський мір" та бореться з "банрдерівськими карателями"

У Миколаєві депутат міськради від "Опоблоку" Павло Зоткін підтримує "русський мір" та адмініструє сепаратиську групу. Про вподобання народного обранця свідчать його записи в соціальній мережі, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві депутат міськради очолив підпілля сепаратистів - фото 1

Зоткін виступає за "Миколаїв без фашизму" та підтримує Новоросію. Депутат не приховує своїх сепаратиських поглядів і працює в підпіллі незаконної організації "Підпілля Миколаївської народної республіки". 

У Миколаєві депутат міськради очолив підпілля сепаратистів - фото 2

Крім цього "опоблоковець" є адміністратором групи "Південний Фронт", яка бореться з "бандерівськими карателями". 

"Ця група створена для боротьби з фашистською пропагандою і опору з бандерівськими карателями! НЕ МОЖНА ЗДАТИ!!! Дорогі жителі міста Миколаєва!
Всі ми, ті хто не піддався промиванні мізків з боку укро-фашистської хунти, повинні триматися разом! Ми повинні підтримувати один одного і допомагати одне одному, так як у нас одна спільна мета - жити в країні без фашизму! Для цього нам необхідно об'єднати всі свої зусилля! Для цього і була створена організація "Південний Фронт".
Завдання "Південного Фронту" - координувати опору міст Новорросіі на півдні України (Одеса, Миколаїв, Херсон) у війні з фашистськими карателями. І ми в цій війні обов'язково ПЕРЕМОЖЕМО !!! І за ціною не постоїмо!" - пишуть сепаратисти

У Миколаєві депутат міськради очолив підпілля сепаратистів - фото 3

Відзначимо, що на сьогоднішній день Пасло Зоткін є директором ТОВ "Нік-ойл".

У Миколаєві депутат міськради очолив підпілля сепаратистів - фото 4

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: #Депутат