ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві депутат-хабарник називає своє затримання продуманою "підставою"

Відсторонений від посади начальник Рибоохорони вважає, що справа сфабрикована, а все, що сталося "замовлення"
Depo.Миколаїв
30 березня 2016 13:53
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутат-хабарник називає своє затримання продуманою "підставою"
У Миколаєві депутат-хабарник називає своє затримання продуманою "підставою"

У січні поточного року військова прокуратура Південного регіону України спільно із співробітниками УСБУ в Миколаївській області затримала на хабарі в 6 тисяч гривень керівника управління Миколаїврибохорони і депутата облради від БПП Олександра Каражея. Дане затримання викликало чимало запитань, більшість з яких стосувалася того, чому затримання виконувала саме військова прокуратура, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Тільки через кілька місяців після того, як суд відправив депутата в СІЗО і відсторонив від посади, знову відновив і випустив на свободу в ексклюзивному коментарі Олександр Каражей висловив свою позицію з приводу затримання і ходу слідства.

Нині знову відсторонений від посади начальник Рибоохорони вважає, що справа сфабрикована, а все, що сталося "замовлення".

"Повинні захищати адвокати, а мою вину чи невинуватість повинні доводити правоохоронні органи. Поки коментарів ніяких... Чого так ?! Зараз розбираємося, в принципі повноважень, як таких, у військової прокуратури немає, це все замовлення", - заявив Каражей.

Винним себе він не вважає і не має наміру брати на себе "чужу вину", при цьому імена "замовників" Каражей не називає: "Звичайно (винним, - ред) я себе не вважаю. Якщо ви дізнаєтеся всі подробиці... Хто чужу провину прийме на себе?".

Каражей вважає, що він комусь заважав через свою "різку позицію з приводу рибохорони та браконьєрства".

"Ніяк не політичні (причини, -ред) - це однозначно, тому що там посилаються постійно в інтернеті з приводу того, що я депутат обласної ради, але ні... Це може бути моя різка позиція з приводу рибоохорони та ставлення до браконьєрства, беззаконня, кришування і т.д. Може бути ось це", - називає можливі причини затримання.

Варто відзначити, що відразу після затримання тоді ще голова партії БПП "Солідарність" в області Андрій Вадатурський заявив, що має намір виключити з партії Каражея, якщо факт хабарництва підтвердиться. У той же час голова фракції БПП в Миколаївській облраді Іван Кухта мав намір винести питання про позбавлення мандата однопартійця-хабарника, але так цього і не зробив.

Сам депутат впевнений, що колеги робили свої заяви на емоціях. Зараз ніхто з фракції це питання вже не піднімає:

"Я не знаю, як вони мене хочуть з фракції (виключити, - ред). Була розмова  (про виключення, - ред)з партії... Я позапартійний... Намірів, як таких немає, тому що у нас є нормальна командна робота. Може бути спочатку не подумавши це був сплеск емоцій, не один раз це питання піднімали. Зараз навпаки, люди вникли в суть того, що відбувається і розуміють, що це серйозно продумана підставі ".

Ніяких нарікань на слідство у Каражея немає, зараз його захисникам дають можливість ознайомиться з слідчими заходами.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв