ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві депутат-"опоблоківець" хоче продавати онлайн-трансляцією з міськради

Депутати залишились невдоволеними встановленням камер в залах засідань депутатських комісій
Depo.Миколаїв
23 лютого 2016 16:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутат-"опоблоківець" хоче продавати онлайн-трансляцією з міськради
У Миколаєві депутат-"опоблоківець" хоче продавати онлайн-трансляцією з міськради

На сьогоднішньому засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста депутати обурилися встановленнням веб-камери в їх робочому кабінеті, повідомляє Depo.Миколаїв.

Члени комісії прийняли рішення перенести засідання в інший кабінет і звернулися до мера Олександра Сєнкевича з проханням пояснити, що трапилося.

"У соцмережі з'явилася інформація, що якийсь пан розкручує свій вебсайт за допомогою веб-камери, розміщеної в міськвиконкомі. Нас це дуже сильно обурило, тому що власником цього приміщення є міська рада. Може не треба допомагати підприємцям заробляти гроші?! Умови повинні бути однакові. Тоді давайте у всіх кабінетах, хто хоче, все інтернет-видання встановлюють камери. Або ж у нас є комунальне підприємство "Март". Безкоштовно ніхто не працює. Це бізнес. Інші комерційні структури нехай купують трансляцію і дивляться. Давайте дамо їм пріоритетне право", - запропонував депутат-опоблоківець Ігор Копійка.

На що мер відповів, що трансляція ведеться через загальнодоступний канал ютуб і фактично будь-яке видання може транслювати відео через цей канал на свій ресурс.

"Фактично будь-яке інтернет-видання або газета, або телевізійний канал може використовувати потокове відео через ютуб і транслювати через свій сайт. Тобто, ми нікому не дали пріоритет в праві користування цим засобом", - пояснив він.

Сєнкевич також зазначив, що що громадськість просить встановити камери і зробити засідання комісій загальнодоступними. Тому незабаром міськрада забезпечить таку можливість.

"Я обіцяв, що встановлю у себе в кабінеті камеру. Також ми плануємо встановлювати у всіх кабінетах роботи депутатських комісій веб-камери", - додав він.

Депутатів це насторожило. Член комісії Олег Солтис попросив, щоб профільний заступник підготував звіт, на яким підставі розміщуються камери в міськраді і в яких кабінетах вони вже встановлені.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв