ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві чотири багатодітні мами отримають звання "Мати-героїня"

Члени міської комісії визнали, що надані кандидатури відповідають вимогам чинного законодавства
Depo.Миколаїв
28 березня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві чотири багатодітні мами отримають звання "Мати-героїня"
У Миколаєві чотири багатодітні мами отримають звання "Мати-героїня"

Минулої п'ятниці, 25 березня, відбулося засідання Миколаївської міської комісії з питань розгляду кандидатур щодо нагородження Почесним званням України "Мати-героїня", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

На порядку денному заслухано питання про розгляд 4 кандидатур багатодітних жінок міста Миколаєва щодо присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня".

Управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради розглянуто надані пакети документів на кандидаток та зроблено висновки щодо відповідності документів вимогам законодавства.

Члени комісії при розгляді документів особливу увагу приділили створенню сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формуванню високих духовних і моральних якостей.

Зазначили щодо участі поданих кандидатур багатодітних жінок у громадському та суспільному житті міста. Звернули увагу на відсутність у них та їх членів сім’ї притягнень до кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності, асоціальної поведінки, шкідливих звичок.

Члени міської комісії визнали, що надані кандидатури на присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня" відповідають вимогам чинного законодавства. Ухвалили передати пакети документів щодо обраних кандидатур багатодітних жінок до Миколаївської обласної державної адміністрації.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв