У Миколаєві чоловіку дали шість років в'язниці за виготовлення амфетаміну

Наркодилер розраховував на більш м'яке покарання через те, що він щиросердечно покаявся

Шість років в'язниці із конфіскацією всього майна, що належить обвинуваченому, - такий вирок оголосила у Центральному райсуді судова колегія Володимира Алейнікова, Олександра Чулупа під головуванням Сергія Медюка. Чоловіка визнали винним у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті психотропної речовини - амфетаміну, а також у незаконному придбанні та зберіганні відповідного обладнання. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Центрального райсуду.

З'ясувалося, що обвинувачений неодноразово незаконно виробляв і збував амфетаміни. Слід зазначити, що його захисник просив менш суворе покарання - п'ять років позбавлення волі за статею 69 ККУ з урахуванням щирого каяття та інших пом'якшуючих, на погляд захисту, обставин.

Однак суд не знайшов підстав для застосування ст.69 КК України. Сам обвинувачений в останньому слові заявив у суді, що жалкує про те, що зробив, та просив суд повірити йому, що він не буде більше "цим займатися".

Нагдаємо, що наркодилера затримали 26 вересня 2015 року з амфетаміном. Під час обшуків за місцем його тимчасового проживання було виявлено та вилучено обладнання, призначене для виготовлення психотропних речовин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв