У Миколаєві через тиск колекторів жінка кинулась під поїзд

Банківські "вишибали" вимагали від жінки сплатити кредити, які набрала її дочка
Depo.Миколаїв
10 серпня 2016 11:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві через тиск колекторів жінка кинулась під поїзд
У Миколаєві через тиск колекторів жінка кинулась під поїзд

В суботу, 6 серпня в Миколаєві біля вул. Артема, 1- Б на залізничних шляхах була виявлена жінка 1964 року народження, яка намагаючись покінчити життя самогубством, кинулася під поїзд, в результаті чого їй відрізало ногу. Від втрати крові жінка померла в кареті швидкої медичної допомоги, повідомляє Depo.Миколаїв.

Машиніст поїзда Микола повідомив виданню "Корабелов.Інфо" як сталася трагедія: "Це сталося в метрах 50 в сторону хлібозаводу від переїзду, що біля ринку. Ми тягнули 25 порожніх вагонів (зі швидкістю 11 км на годину), і вона кинулася під останній вагон, це метрів 350 від тепловоза...".

Знайомі 52-річної загиблої характеризують її як хорошу, добру і скромну людину, яка не вживає ні алкоголь, ні, тим більше, наркотики.

"Її дочка взяла кредит трохи більше 1000 і нікому не сказала. За 4 роки набігло... Ось і знайшли найслабшу ланка: дзвонили пізно вночі, чекали по дорозі на роботу і з роботи, в фарбах описували, що будуть робити з нею, з дітьми і онуками", - написала жінка, близька до сім'ї загиблої.

Мешканка Корабельного району Миколаєва Тетяна, 27-річна (молодша) дочка загиблої жінки, підтвердила, що до самогубства її маму довели колектори, і вона просто не впоралася з погрозами і знущаннями: "Їй погрожували ночами колектори, говорили, що вб'ють і закопають. А вона цей кредит не брала... Людину довели до депресії ... На жаль, вони не говорили, з якої фірми. Це старша сестра брала кредити. Найбільша сума - з Приватбанку, ось вони і повинні знати, які фірми...".

На жаль, за допомогою до правоохоронців рідні загиблої звернулися вже після того, що сталося.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв