У Миколаєві через кнопкодавство низка рішень сесії може виявитись незаконною

Депутатська комісія з етики визначить, які саме питання "кнопкодавились" та їх відправлять на переголосування
Depo.Миколаїв
13 жовтня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві через кнопкодавство низка рішень сесії може виявитись незаконною
У Миколаєві через кнопкодавство низка рішень сесії може виявитись незаконною

Вчора у Миколаєві завершилось земельна сесія міськради, яка розтягнулась аж на три засідання. Явка депутатів на третє пленарне засідання залишала бажати кращого, в залі були присутні всього 35 депутатів і ті встигли відзначитись, повідомляє Depo.Миколаїв

Після перерви частина депутатів не повернулися до зали, але їх  картки продовжували перебувати в системі. Колеги вирішили "підстрахувати" сусідів та підголосовували замість них. На кнопкодавстві впіймали депутатів від Опоблоку та БПП. Ігор Концевой з фракції БПП "Солідарність" взягалі заявив, що не голосував, а "просто поправляв кнопку". 

Даний факт є грубим порушенням регламенту роботи ради, тож тепер рішення, які голосувались "кнопкодавством" треба переголосовувати. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова постійної комісії з питань законності, гласності та етики Олександр Малікін. 

Він закликав мера міста Олександра Сєнкевича поки не підписувати прийняті на сесії рішення: "Сьогодні офіційно як голова постійної комісії звернувся до міського голови О. Сєнкевіча з проханням тимчасово не підписувати рішення прийняті в ході пленарного засідання сесії міської ради 12 жовтня 2016 року". 

Комісія визначить, які саме питання "кнопкодавились" та їх відправлять на переголосування: "Нам потрібно на засіданні комісії визначити за якими конкретно з питань мали місце факти порушення депутатами обов'язків по особовому голосуванню, дати найжорсткішу оцінку діям цих депутатів і обов'язково повторно проголосувати питання на сесії". 

У Миколаєві через кнопкодавство низка рішень сесії може виявитись незаконною - фото 1

У Миколаєві через кнопкодавство низка рішень сесії може виявитись незаконною - фото 2

Прошу всіх шановних представників ЗМІ, які були присутні на сесії і мають в своєму розпорядженні відео та фото матеріали, допомогти депутатської комісії ще до засідання відновити хронологію подій і визначити які ж це були питання. Заздалегідь вдячний.
Засідання комісії відбудеться 18 жовтня о 14.00 годині.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв