ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві без ліцензії їздить більше 1,5 тисячі таксистів

У мерії визнали, що дозвіл мають тільки 600 таксі по області
Depo.Миколаїв
26 березня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві без ліцензії їздить більше 1,5 тисячі таксистів
У Миколаєві без ліцензії їздить більше 1,5 тисячі таксистів

У Миколаєві представники фірм-перевізників просять прибрати таксі із зупинок, адже вони заважають маршруткам забирати та висаджувати пасажирів. Проте чиновники визнали, що не можуть регулювати роботу таксистів. Про це стало відомо під час "транспортної" депутатської комісії, повідомляє Depo.Миколаїв.

Начальник міського управління транспорту В'ячеслав Кащенюк зазначив, що ця проблема не буде вирішена, оскільки таксі працюють нелегально. Законодавчо на них також вплинути поки неможливо: "Це проблема, законодавства у нас немає. При чому пробіл тут дуже великий", - сказав Кащенюк.

Крім того, виявляється у місті величезна кількість таксі без ліцензії: "З моєї точки зору, таксі у нас в місті взагалі немає. За останніми даними у нас на область видано близько 600 ліцензій за таксі, а в місті більше 2 тисяч їздять. Влада не мають законодавчої бази і не можуть впливати на це", - додав начальник управління транспорту.

Він також зазначив, поки діяльність таксі не буде врегульована, вирішити проблему їх "відстоїв" в неналежних місцях неможливо. Слід зазначити, що миколаївці неодноразово звертали увагу на те, що і реальна кількість маршруток набагато білша за офіційно зареєстровану в міськраді.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв