У Миколаєві багатостраждальну школу фехтування планують добудувати до 1 грудня

На проект спортивного комплексу СДЮСШ олімпійського резерву уряд виділив 13 млн грн
Depo.Миколаїв
15 вересня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві багатостраждальну школу фехтування планують добудувати до 1 грудня
У Миколаєві багатостраждальну школу фехтування планують добудувати до 1 грудня

Фехтувальну школу Миколаївщина має нарешті отримати 1 грудня. Про це написав у "Фейсбуці" нардеп Тарас Кремінь, повідомляє Depo.Миколаїв.

Кабмін виділив на проект "Спортивний корпус СДЮСШ олімпійського резерву з адміністративно-побутовою будівлею", що по пр. Героїв України, 4 (ПГС) 13,14 млн грн. Замовником виступає Управління капітального будівництва ОДА. Співфінансують проект обл- та міськради.

"Відомо, що відповідно до помісячного розподілу на реалізацію проекту за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку вже надійшло 10 млн, проведено видатків на 5 млн, з них: аванс на виконання робіт – 1,5 млн, за фактично виконаний обсяг робіт – 3,5 млн", - пише нардеп.

Вже виконали загально-будівельні роботи, монтаж металоконструкцій, внутрішні оздоблювальні роботи, змонтували пожежну сигналізацію, електроосвітлення, вентиляцію, сантехніку та розпочали монтаж сендвич-панелей. "Як обіцяють замовники, орієнтовний час завершення робіт - 30 листопада 2016 року", - написав Кремінь.

Нагадаємо, що будівля поруч із Спеціалізованою дитячо-юнацькою школою з фехтування олімпійського резерву у лютому почала завалюватисяВрешт-решт небезпечний об'єктпочали розбирати, та він завалився. Поруч розташована фехтувальна школа також дала тріщини.

З міського бюджету пообіцяли виділити на її ремонт майже 900 тисяч гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв