У Миколаєві АТОшники вимагають перевиборів облради

Депутати заявили, що не прийматимуть рішень під тиском
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 12:03
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві АТОшники вимагають перевиборів облради
У Миколаєві АТОшники вимагають перевиборів облради

Сьогодні, 27 вересня, у Миколаєві депутати зібралися на сесію обласної ради. Як і минуле засідання, дане ознаменувалось скандалом.  АТОшники ледь не побились з депутатами за бізнес-інкубатор, а деякі народні обранці зажадали відправити Вікторію Москаленко у відставку, повідомляє Depo.Миколаїв.

В розпал конфлікту депутати пішли на перерву, але більшість з них вже не захотіла повертатись до сесійного залу. Після перерви в залі зареєструвалось 32 депутати, тож сесія не повноважна приймати рішення. 

Далі голова Вікторія Москаленко заявила про готовність покинути пост після того як буде обрано нового заступника голови облради замість Михайла Соколова. 

Після чергової перереєстрації ситуація не змінилася, тож сесію мають закрити. Тим не менш, в залі достатньо депутатів, але частина з них не реєструється. Троє депутатів від БПП Федір Барна, Іван Кухта та Василь Жосан принципово не реєструються, бо не хочуть приймати рішення під тиском. 

Присутні в залі АТОшники заявили, що вимагатимуть перевоборів депутатів: "Ми будемо блокувати, ми будемо домагатись, щоб всі пішли у відставку!".

Михайло Талпа з БПП запропонував оголосити перерву та зібратись головам фракцій. Голова фракції "Наш край" відмовився від цього, адже троє депутатів, що ивідмовились реєструватись з БПП: "Всі наші депутати в залі і всі зареєстровані". Тому голова облради Вікторія Москаленко та фракція БПП видалились з залу, щоб поспілкуватись. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв