У Миколаєві АТОшник, що підрізав знайомого, пояснив вчинок захисною реакцією

Військовослужбовець раніше був засуджений за аналогічний злочин і наразі надав довідку, що не контролює свій агресивний стан
Depo.Миколаїв
5 жовтня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві АТОшник, що підрізав знайомого, пояснив вчинок захисною реакцією
У Миколаєві АТОшник, що підрізав знайомого, пояснив вчинок захисною реакцією

У Центральному райсуді Миколаєва під головуванням Івана Дірка розглянули клопотання про обрання запобіжного заходу - тримання під вартою - колишньому учаснику АТО, якого підозрюють у нанесенні тяжкого тілесного ушкодження (ч.1 ст.121 КК України). Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі суду.

За версією прокуратури, підозрюваний, раніше засуджений за вчинення аналогічного злочину до п'ять років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки, у Миколаєві на вул. Веселинівській вдарив ножем в тулуб місцевому мешканцю. Чоловік отримав колото-різану рану черевної порожнини з ушкодженням селезінки та шлунку.

Сам підозрюваний пояснив, що ніде не працює, оскільки проходить курс реабілітації після перебування в зоні АТО. Потерпілого знає з дитинства, неприязних стосунків з ним не мав. Коли він проїжджав на велосипеді повз потерпілого, той був п'яний і почав до нього чіплятися. Його захисною реакцією був удар ножем. Свій вчинок військовослужбовець пояснити не зміг, окрім психологічної неврівноваженності, яка є наслідком перебування в зоні АТО.

Окрім цього, з пояснень підозрюваного, підтверджених медичною документацією випливає, що він фактично не контролює свій агресивний настрій. Дослідивши обставини справи та заслухавши думки сторін, слідчий суддя ухвалив клопотання слідчого задовольнити, обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв