У Миколаєві алею пам'яті Героя АТО перетворили на парковку

Свої машини біля меморіалу залишають викладачі університету імені Сухомлинського
Depo.Миколаїв
26 травня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві алею пам
У Миколаєві алею пам'яті Героя АТО перетворили на парковку

Півтора роки тому біля Миколаївського політехнічного інституту влаштували алею пам'яті Героя АТО Максима Алдошина. Але на сьогодні викладачі сусіднього вишу - університету імені Василя Сухолинського - влаштували там парковку. Про це йдеться у сюжеті Ніс-ТВ, повідомляє Depo.Миколаїв.

Водій-стрілок взводу охорони та патрульно-постової служби Миколаївського зонального відділу Військової служби правопорядку Максим Алдошин ціною свого життя врятував двох бойових товаришів. Його посмертно нагородило орденом "За мужність" третього ступеню. Біля "політеху", де боєць навчався, у 2014 році заснували алею його пам'яті.

Але на алеї, в тому числі й біля меморіалу, постійно ставлять машини. Викладачі та студенти "політеху" обурилися цим: молодь навіть влаштовувала патрулювання. Проте водії, більшість з яких є викладачами університету імені Василя Сухомлинського, який розташований навпроти, не зважали. Тому довелося викликати патрульну поліцію.

Правоохоронці розповіли, що керманичі дійсно порушують ПДР. Деякі водії почали тікати. Інші говорили, що "не знали", що так паркуватися не можна та виправдовувалися: біля самого пам'ятника машини не залишали. 

Поліцейські порадили вишу звернутися до правоохоронців та влади, щоб намалювати за ПДР жовту лінію біля алеї: таким чином водії знатимуть, що паркуватися там заборонено.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв