У Миколаєві активісти погрожують Луценку "одеським сценаріем"

Під прокуратурою Миколаївської області зібрався пікет проти призначення люстрованого Романа Забарчука
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 12:29
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві активісти погрожують Луценку "одеським сценаріем"
У Миколаєві активісти погрожують Луценку "одеським сценаріем"

Вчора народний депутат України Олександр Жолобецький поширив інформацію про те, що сьогодні Юрій Луценко призначить новим прокурором області люстрованого Романа Забарчука, повідомляє Depo.Миколаїв.

Дана новина буквально підірвала мережу та розподілила місто на прихильників Забарчука, який після люстрації вирушив до зони АТО, та його противників. Примітно, що прізвище Забарчука загадковим чином було виключено зі списку люстрованих чиновників. 

Миколаївські активісти також вирішили сказати своє "фе" такому призначенню та вже зібрались на пікет під прокуратурою, куди о 14:30 має прибути Луценко. 

"Ми прийшли не допустити призначення прокурором області Романа Забарчука. Він помічений у зв'язках з кримінальними авторитетами, в тому числі з покійними (Гуріком). Крім того, помічений у зв'язках депутатом Ігорем Дятловим. Ми будемо стояти наметовим містечком, і якщо генпрокурор Луценко призначить Забарчука прокурором області, то ми будемо діяти за "одеському" сценарієм, коли одесити простояли 3 тижні, але не допустили того, щоб прокурором став Микола Стоянов", - повідомив Ігор Фінкельштейн, представник громадського руху "Миколаїв SOS" в коментарях "Інше.ТВ".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв