У Миколаєві активісти ледь не побились і зірвали конкурс на заступника голови ОДА

Одними з основних претензій з боку активістів до проведення конкурсу були твердження, що конкурсна комісія "неправильно" вибере кандидата,
Depo.Миколаїв
21 червня 2016 16:30
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві активісти ледь не побились і зірвали конкурс на заступника голови ОДА
У Миколаєві активісти ледь не побились і зірвали конкурс на заступника голови ОДА

Сьогодні, 21 червня, мало відбутися публічне обговорення кандидатів, які претендують на посаду заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань децентралізації. Однак, зустріч з громадськістю в малому залі ОДА перетворилася на балаган, і безпосереднє з'ясування відносин між самими активістами. При цьому до кандидатур самих конкурсантів вже нікому не було діла, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Так з вуст громадських активістів звучали взаємні докори, приниження і звинувачення в заангажованості: "а ти хто", "ти хто взагалі такий", "а ви яку громадську організацію представляєте" та інше.

Одними з основних претензій з боку активістів до проведення конкурсу були твердження, що конкурсна комісія "неправильно" вибере кандидата, самих членів комісії ніхто не знає, а конкурс на заміщення посади оголошувався, коли Вадим Меріков "офіційно" очолював ОДА.

Також активісти пропонували відкласти проведення наступних етапів конкурсу хоча б на 3 дні, щоб у громадських була можливість ознайомитися як з кандидатами, так і з членами конкурсної комісії.

У самому розпалі суперечки активісти запропонували додати в список кандидатів на посаду заступника голови ОДА і свого представника.

Заступник голови ОДА В'ячеслав Бонь зазначив, що вважає неправильним проводити конкурс до призначення нового голови облдержадміністрації. Однак він також звернув увагу, що конкурс проводить не ОДА, а Головдержслужба, і в цій ситуації потрібно дотримуватися норм закону.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв