У Миколаєві адміністратора інтернет-клубу оштрафували за перешкоджання роботі журналіста

Журналіст пішов на примирення з горе-працівником, який заплатить штраф 850 грн

Центральним районним судом м. Миколаєва визнано винною адміністратора одного із миколаївських інтернет-клубів у перешкоджанні професійній діяльності журналіста інформаційного агентства, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

Так, 25 липня минулого року журналіст на виконання завдання редактора інформаційного агентства здійснював фото- та відеозйомку в інтернет-клубі з метою подальшого висвітлення факту можливого надання закладом послуг у сфері грального бізнесу.

Під час зйомки адміністратор клубу намагалася вихопити з рук журналіста фотокамеру та службове посвідчення, чим перешкоджала його журналістській діяльності.

У ході судового розгляду між потерпілим та обвинуваченою укладено угоду про примирення, відповідно до якої останню визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.171 та ч.1 ст.126 КК України (умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналіста; умисне завдання удару та вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв