У Миколаєві 19-річна дівчина здала патрульним свого співмешканця-наркомана

Заявниця розповіла, що її 23-річний співмешканець півроку обіцяв їй припинити курити наркотик, але так свого слова й не дотримав
Depo.Миколаїв
19 вересня 2016 18:13
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві 19-річна дівчина здала патрульним свого співмешканця-наркомана
У Миколаєві 19-річна дівчина здала патрульним свого співмешканця-наркомана

Патрульні виявили факт вирощування коноплі та її зберігання, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі правоохоронців.

У Миколаєві 19-річна дівчина здала патрульним свого співмешканця-наркомана - фото 1

Під час спілкування з мешканцями мікрорайону Матвіївка патрульні дізнались, що на території одного з домоволодінь господар вирощує коноплю. Господарка не заперечувала, щоб інспектори оглянули двір. Там вони дійсно побачили кущі, схожі на коноплю і викликали працівників слідчо-оперативної групи відділу поліції. В подальшому охоронці порядку виявили ще 12 кущів на ділянці і вісім кущів всередині домоволодіння. Виявилось, що вирощував заборонене законом зілля 30-річний син господарки.

У Миколаєві 19-річна дівчина здала патрульним свого співмешканця-наркомана - фото 2

А за кілька годин до того патрульні отримали виклик про сімейну сварку в Центральному районі. На місці інспекторів зустріла 19-річна дівчина, яка розповіла, що знайшла в авто свого чоловіка згорток з речовиною рослинного походження та видала його охоронцям порядку. Заявниця розповіла, що її 23-річний співмешканець півроку обіцяв їй припинити курити наркотик, але так свого слова й не дотримав.

У Миколаєві 19-річна дівчина здала патрульним свого співмешканця-наркомана - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв