У мерії побоюються, що Миколаївоблтеплоенерго не встигне встановити лічильники

Міська рада планує встановити частину запланованих тепловиками лічильників за кошти бюджету
Depo.Миколаїв
31 липня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
У мерії побоюються, що Миколаївоблтеплоенерго не встигне встановити лічильники
У мерії побоюються, що Миколаївоблтеплоенерго не встигне встановити лічильники

У міської влади є побоювання, що ОКП "Облтеплоенерго", яке є одним з двох постачальників тепла у Миколаєві, може не встановити заплановану кількість лічильників до кінця року. Про це в ефірі програми "Гаряча лінія" заявив віце-мер з питань ЖКГ Валентин Гайдаржи, повідомляє Depo.Миколаїв.

За інвестпрограмою "Облтеплоенерго" має встановити 291 теплолічильник. Але хоч компанія входить до п'ятірки кращих платників за газ по Україні, має 19 мільйонів боргів, що не так багато в порівнянні з іншими обласними центрами. Через "розщеплення" за платежами підприємство отримує лише 10% коштів. На ньому є борги по зарплатні, про що неодноразово заявляли профспілки на сесії облради.

"Насторожує міську владу те, що вони не за графіком виконують роботи з ремонту мереж. Вони на сьогодні не встановили жоден прилад обліку теплової енергії, а городяни чекають цього. За інвестпрограмою – 291 прилад", - сказав Гайдаржи.

За його словами, компанія повідомляє, що встигне встановити лічильники. Але враховуючи те, що вже добігає кінця липень, в це мало віриться: "Вони відповідають, що встигнуть. Особисто я в це не вірю. Тому ми запланували з місцевого бюджету, розуміючи, що тепловики не взмозі виконати обсяги роботи, 262 прилади обліку", - додав віце-мер.

Два роки тому Кабміну дав доручення тепловикам до 2017 року повністю встановити лічильники на всіх будинках. Але вони не справляються. Тому в минулому році міська влада встановила 128 лічильників, в цьому планують 262.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв